Dlaczego warto z nami pracować?

Światłowód Inwestycje to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy.
To, że nasi pracownicy to osoby aktywne, realizujące się na wielu polach – podróżnicy, odkrywcy, ludzie, którzy rozwijają swoje talenty – jest dla nas tak samo ważne jak to, że mają otwarte umysły – patrzą na zadania i problemy z więcej niż jednej perspektywy. To dzięki wiecznie ciekawym, każdego dnia tworzymy cyfrowy świat dla swoich klientów, czyniąc go nowoczesnym i innowacyjnym. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy… i masz pasję, dołącz do zespołu Światłowód Inwestycje.

Możliwość budowania innowacyjnego projektu telekomunikacyjnego od podstaw.

Realny wpływ na kształtowanie praktyk rynku hurtowego w obszarze światłowodowym.

Bonus uzależniony od realizacji założeń biznesowych i celów finansowych Spółki.

Stabilność zatrudnienia.

Konkurencyjne wynagrodzenie.

Wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej.

Prywatna opieka medyczna z możliwością wykupienia opieki dla rodziny.

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.

Możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji.

Aktualne oferty pracy.

Kierownik Inwestycji i Utrzymania Sieci

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

  • Odpowiedzialność (nadzór i kontrola w terenie) za prowadzone projekty inwestycyjne
    oraz utrzymanie i ewidencję sieci
  • Zarządzanie działaniami utrzymaniowymi sieci w regionach
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych, dbanie o dobre imię i wizerunek Spółki
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora Zastępczego w celu skutecznej realizacji planu inwestycyjnego
  • Zarządzanie rozproszonym zespołem Kierowników Projektów Inwestycji Światłowodowych w regionach
  • Monitorowanie projektów inwestycyjnych: ocena opłacalności inwestycji, monitorowanie harmonogramu portfela projektów inwestycyjnych, identyfikacja i zarządzanie ryzykiem portfela projektów inwestycyjnych, zarządzanie jakością prowadzonych inwestycji.
  • Optymalizowanie rozwiązań technicznych i kosztowych dla prowadzonych inwestycji

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia w roli Kierownika Projektu/Kierownika Portfela Projektów/Kierownika Programu
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej/projektach światłowodowych
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Dobra znajomość architektury sieci FTTH w zakresie sieci pasywnej
  • Dobra znajomość standardów i procesu budowy sieci światłowodowej
  • Znajomość rynku dostawców i produktów w zakresie pasywnych sieci światłowodowych
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność tworzenia procesów
  • Znajomość technik i narzędzi negocjacyjnych
  • Decyzyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy w terenie
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych, tworzenie prezentacji

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane w telekomunikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy
  • Auto służbowe
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij nam swoje CV i napisz w czym chciałbyś/chciałabyś się rozwijać. Poznajmy się.

Twoja aplikacja

Uzupełnij swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Dodaj też CV i parę słów od siebie. Miło będzie Cię poznać!

Podaj swoje dane

* Pola wymagane

Anuluj

Kontakt.

Siedziba główna

Światłowód Inwestycje Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa

KRS 0000861724
REGON 387117660
NIP 5252837160

Napisz do nas

Masz pytania dotyczące
współpracy z nami?
Zapraszamy do kontaktu:
kontakt@s-i.pl

Kancelaria S-I

Prześlij CV

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać największą sieć światłowodową w Polsce? Daj się poznać:
rekrutacja@s-i.pl

Czy potrzebne są dodatkowe informacje?

Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.